Hakkında

26 Ekim’ de İstanbul’da Ertan ve Gülveren Masak çiftinin ilk oğulları olarak dünyaya gelen Caner,ilk ve orta öğretimini Bahriye İlköğretim Okulu’nda,lise öğretimini ise Ziya Kalkavan Anadolu Denizcilik Lisesi’nde tamamladı.

Dansa henüz 14 yaşında başlayan masak, şu ana kadar Chachacha, Rumba, Samba, Jive, Pasodoble, Wals, Tango, Mambo, Salsa, Merengue, Bachata, Modern dans, Disco, Pop, Breakdance, Electricbouge, Hip-hop, Rock’n Roll, Regie, Oryental dans türlerini bilmesinin yanında bu dans türlerinin bazılarında yapılan şampiyonalarda çeşitli dereceler elde etti.Bunlar arasında 2013 yılında yapılan dünyadaki yarışmanın Türkiye ayağı olan Salsa Battle’da şampiyonudur.

 Son 7 yıldır başarılı dans hayatının yanına müziği de koyan Caner, RNB,House, Underground,Latin ve IDM gibi önemli müzik türlerinde mixler yapan Masak son olarak Bodrum’un dünyaca ünlü club’ı Halikarnas Disco & Club bünyesinde DJ &MC olarak çalıştı.Caner Masak bugün DJ ve Dans hayatını başarı ile devam ettiriyor.Müzik ve dans olmadan tek bir anının bile geçmediğin belirten Caner Masak çok önemli projelerde de roller alıyor.

Ve tabiki de bilgilerini paylaşmak için,  yeni Dj’ler için,  Dj’lik dersleri verebilmek amacıyla özel Dj odalarını da stüdyoya dahil etti. Stüdyosunu kendi tarzını yansıtan ve gelen herkese kapının açık tutuyor. Caner Masak’ın bilgiye çok zor ulaşılan zamanlarda, tabir-i caizse yoklukta öğrendiğini, bu yüzden yeni nesillere sağladığı kolaylıklarla kendini çok iyi hissediyor. Hayatının sadece dans ve müzikten ibaret olduğunu söyleyen,

Caner Masak; “Ben onlarsız bir hiçim, onlar olmadan nefes bile alamam…”